ART / Oil paintings / Oil paintings 12101303
nr 1210 1303
OIL PAINTINGS
2 pcs, Erling Fredriksson. Oil on panel, signed. Gårdsmotiv, 16x21,
2 st, Erling Fredriksson. Olja på pannå, signerad. Gårdsmotiv, 16x21
SEK 100
Monday October 15 2018
at 19:29:10
13/10 16:10:48